BIOVAST / Paslaugos

Paslaugos

Esate naujas klientas?

Registruotis ir pateikti užsakymą

Turite vartotojo paskyrą?

Prisijungti ir pateikti užsakymą

BIOVAST Saldus įmonė Latvijoje oficialiai patvirtinta bei turi visus būtinus leidimus surinkti, transportuoti ir perdirbti šalutinius gyvūninės  bei žuvies kilmės produktus. Bendrovės veiklą reglamentuoja Europos Parlamento ir Tarybos reglamentas (EB) Nr.: 1069/2009. Remiantis šiuo reglamentu, įmonė yra gavusi transportavimo Nr.: 023090 bei žuvies šalutiniu produktu perdirbimo Nr.: А 036618 leidimus.

Pagrindinis įmonės tikslas – teikti aukščiausios kokybės paslaugas ūkininkams ir įmonėms, taip užtikrinant ekologišką šalies ūkio ir pramonės vystymąsi.

SIA „Reneta” surenka, transportuoja ir perdirba žuvies šalutinius produktus. Taip pat gamina aukštos kokybės žuvies miltus bei žuvies taukus, kurie yra naudojami pašarams gaminti. Žaliavos yra surenkamos Latvijos, Estijos, Lietuvos ir Lenkijos teritorijose. Kokybės vadybos sistema garantuoja aukščiausios kokybės žuvies žaliavų tiekimą.

BIOVAST Saldus suteikia šalutiniu produktu saugojimo paslaugą. Įmonės klientų duomenų bazė nuolat auga, todėl kiekvienais metais tobulinami procesai, plečiame veiklą regione.

Įmonė:

• Išvystė maršrutus, kurie užtikrina šalutiniu produktu surinkimą pagal Europos Sąjungos reglamentą Nr.: 1069/2009;

• Sukūrė gerai organizuotą informacijos centrą, kuris tiesiogiai bendradarbiauja su plačiu spektru klientų, gauna informaciją apie būtinybė surinkti ir transportuoti šalutinius gyvūninės  bei žuvies kilmės produktus .